(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Суддя пішов проти системи та розповів, як вирішують справи люди в мантіях.

 

Суддя черкаського суду відважився розказати про те, якою насправді є нинішня українська Феміда. Про дзвінки серйозних людей, наполегливі прохання вирішити справу в певний спосіб і про життя людини в мантії, яка просто хоче судити за законом. Ця історія більше схожа на сценарій голлівудського фільму, ніж на реальні події. Судді повинні були прийняти рішення викинути на вулицю непомітну черкаську вчительку. Утім сталося диво, і один суддя пішов проти системи. А коли йому почали погрожувати, записав все на диктофон. Ось тоді все й почалося.

 

Джерело: ТСН

 

Автомайдан вже давно стежить за справою "Бондаренко VS Бабенко".

 

Після оприлюднення аудіозапису Сергієм Бондаренком з погрозами на свою адресу від свого керівника Володимира Бабенка, автомайданівці їздили до Черкас, в обласний Апеляційний суд, головою якого Бабенко і є до цього часу та особисто хотіли задати питання, чи не бажає він, враховуючи резонанс, який створив цей аудіозапис у ЗМІ, зняти свою кандидатуру з майбутніх виборів нового голови Апеляційного суду Черкаської області. Натомість суддя Бабенко звинуватив нас у "замовності" акції, що нас "проплатив" чи то суддя Бондаренко, чи Держдеп, чи "рука Москви" і відмовився пройти запропоновану нами перевірку на детекторі брехні, щоб зняти всі компрометуючі питання зі свого "чесного" суддівського імені.

 

Більш того, Володимир Бабенко після того нашого візиту заявив, що активісти "Автомайдану" Сергій Хаджинов та Роман Маселко (адвокат автомайданівців у часи Революції Гідності) спробували його ВБИТИ, "прикріпивши гранату до його автомобіля"(!) :)))

 

Чого тільки не зробиш, аби не відповідати перед законом за свої злочини :)

 

Але нас подібні казки від голови Апеляційного суду Черкаської області, звісно, не цікавлять і тим більше не зупинять і ми зробимо все від нас залежне, щоб даний "казкар" писав свої твори за гратами, які в тому числі убезпечать його від чергових "замахів на вбивство" від "терористів" з Автомайдану ;)

 

Отже, далі буде.

 

А так суддю Бондаренка, який пішов проти прогнившої, корумпованої суддівської системи, намагалися визнати "божевільним".

 

Copyright © 2019 Автомайдан