(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Автомайданівці спільно з іншими активістами не дозволили призначити керівником поліції Черкащини одіозного полковника Валерія Лютого!

 

12 листопада 2016р.

 

 

У п'ятницю ввечері(!), 4-го листопада, таємно від громадськості та ЗМІ, очільником поліції Черкаської області керівництво МВС намагалося представити одіозного полковника Валерія Лютого. Хоча сам він і стверджував під час спілкування з громадськістю, до якої вийшов після того, як декілька годин переховувався в кабінеті бухгалтерії ГУНП, що інформації про своє можливе призначення на посаду "не мав". =)

 

Лютий клоун

Лютий говорить, що "не мав інформації" щодо свого сьогоднішнього призначення. Мабуть просто так всіх працівників ГУНП зібрали в п'ятницю ввечері в актовій залі та й сам Лютий сьогодні тут випадково опинився? 😂 #ЛютийКлоун #ЛютийПНХ! #Черкаси #Автомайдан #поліція

Опубліковано Автомайдан-Черкаси 4 листопад 2016 р.

 

Громадськість Лютому не повірила і запропонувала йому залишити приміщення ГУНП.

Як це було - дивіться на відео.

 

 

Чому ж Черкащина постала проти призначення Лютого на посаду керівника обласної поліції?

 

Все стає на свої місця, якщо глянути біографію цього "досвідченого професіонала" МВС.

 

В органах внутрішніх справ полковник Лютий з 1985р., народився в Харкові, де свого часу очолював спочатку міське управління ДАІ, а потім і управління ДАІ в Харківській області. Обіймав також посаду Лютий і заступника начальника Головного управління МВС України в Харківській області. У березні 2010р. він пішов на пенсію, але вже на початку 2013р. стає радником міського голови Харкова Кернеса.

 

У вересні 2015р., напередодні скандальних виборів міського голови Кривого Рогу, Лютого призначають тимчасово виконуючим обов'язки керівника міської тоді ще міліції. Варто зазначити, що під час представлення Лютого керівником криворізької міліції, як і під час спроби його представлення керівником поліції Черкащини, представники ЗМІ на ці заходи запрошені не були, не кажучи вже про представників громадськості. То чому ж так полковник Лютий побоюється зайвої уваги до своєї персони? Можливо тому, що не здатен себе вже банально контролювати як під час подій у мерії Кривого Рогу в грудні 2015р., коли він схопив за горло та вдарив головою об стіну помічника народного депутата Єгора Соболєва? Мешканці ж Кривого Рогу стверджують, що Лютий зіграв не останню роль у перемозі екс-регіонала Вілкула на виборах міського голови, адже фактично тоді місцева міліція була використана як один із інструментів протидії його супернику в передвиборчій кампанії.

 

А вже у квітні 2016р. Лютого було нагороджено... нагрудним знаком «За Заслуги перед містом» III ступеня. Уточнюємо - за заслуги перед Кривим Рогом. Співпадіння? Не думаємо.

 

Юрій Вілкул, новий-старий мер Кривого Рогу по центру, хто не впізнав.

 

Ну і щоб розставити всі крапки над «i» щодо "професійності" та розумових здібностей цього цінного кадра МВС. Під час проходження атестації,  за інформацією місцевих активістів та депутатів міської ради Кривого Рогу, Лютий набрав лише 14 балів з 60 можливих з тестування на логіку та 28 балів у тестах на профпридатність. Тобто за результатами атестації полковника Валерія Лютого мали б з вільнити з поліції, натомість його... переводять до Черкас на одну з керівних(!) посад!

 

Але обуреним черкащанам вривається терпець від можливого призначення на керівника обласної поліції непрофпридатного та корумпованого екс-очільника ДАІ Харківщини Лютого і 4-го листопада 2016р. громадські активісти змушують його залишити приміщення обласного ГУНП, звідки він і втік на службовій автівці.

 

 

У результаті керівництво Національної поліції пішло на поступки громадським активістам і під час зустрічі, що відбулася 11-го листопада, пообіцяло обрати нових кандидатів на посаду очільника обласної поліції, погоджених з громадою Черкащини.

 

 

Далі буде.

 

Copyright © 2019 Автомайдан