Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Злата Лагутіна – заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у м. Києві

 

13 грудня 2019р.

 

 

Нова влада вже взялася за реформування фіскальної служби. Відомство, яке тривалий час було годівницею для нечистих на руку, знову розділили на митну та податкову служби. Дуже важлива складова реформування – кадрове перезавантаження. Ми чекаємо на проведення конкурсів, де кожен працівник повинен буде довести свою компетентність та відповідність посаді.

 

Знайомтеся, заступниця начальника Головного управління податкової служби міста Києва – Злата Володимирівна Лагутіна.

 

 

Відповідно до автобіографії Злати Володимирівни, оприлюдненій на сайті ДФС, до 2010 року та проміжку з 2011 до 2015-го вона працювала в комерційних структурах, але в яких саме – чомусь не вказано.

 

 

Втім, з відкритих джерел нам вдалося дізнатися де саме:

 

  • ТОВ «Міжнародний центр підтримки та розвитку підприємництва» (директор);
  • ТОВ «Аудиторська фірма «Статус-аудит» (співзасновник разом Із Соповим Ярославом Володимировичем та директор);
  • ТОВ «Департамент обліку і аудиту МЦПРП» (директор та співзасновник);
  • Приватне науково-виробниче підприємство «Украгроспецзбут» (Директор та співзасновник разом Із Соповим Ярославом Володимировичем);

 

Як бачимо, всі посади доволі серйозні. При цьому В декларації Лагутіної ви не побачите чогось надто коштовного.  Все, що записано на Злату Володимирівну, – це єдина, самотня земельна ділянка. А все майно, переважно, сконцентровано у власності третіх осіб.

 

Ми проаналізували декларації Злати Лагутіної за 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роки. Спершу заступниця начальниці ДПС декларувала зарплату від перелічених комерційних структур, а далі дохід державного службовця.

 

Чоловік Геннадій Лагутін – підприємець. З десяти КВЕДів основний один: Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах. Торік сукупно задекларував понад 1,5 млн грн доходу, в тому числі від ТОВ «БК Центрбуд-альянс», якою нині управляє Токовенко Олена Володимирівна та ТОВ «Гаур-плюс».

 

До речі, саме Олена Токовенко передавала в користування сину Злати Лагутіної автомобіль AUDI A5.

 

 

Син Злати Лагутіної – Володимир, зареєстрований підприємцем і має ідентичну спеціалізацію, що і його батько. Торік у свої 22 роки заробив 1,04 млн грн. Досить непогано як для молодого хлопця.

 

 

До слова, у чоловіка Геннадія Лагутіна є декларація кандидата на посаду ректора Київського національного університету будівництва та архітектури, яку він подавав 22 серпня 2019-го. Також він одноосібний засновник ТОВ «Лаванда» зі статутним капіталом в 50 тис. грн. Фірма торгує будівельними матеріалами, але її профільного сайту ми не знайшли.

 

 

Як ми згадували раніше, у власності Злати Лагутіної лише одна земельна ділянка площею 0,26 га для ведення особистого селянського господарства, отримана у 2015 році. Тоді ж отримав ділянку під будівництво і її син Володимир.

 

 

Родина користується двома столичними квартирами, що записані на Сопову Вікторію Олександрівну. Пенсіонерка 1945 року народження, раніше була прописана в одній квартирі зі Златою Лагутіною, та, вірогідно, може бути її матір’ю.

 

 

Крім того, вся родина з 2017 року користується київським будинком площею 217,6 кв. м, який перебуває у власності Сопова Ярослава Володимировича, бізнес партнера та, ймовірно, родича Злати Лагутіної. Утім, реєстр нерухомості не показав закріплених за Соповим будинків такої площі.

 

 

Натомість у Ярослава Сопова виявилось аж дев’ять земельних ділянок у Києві й дуже дрібно поділені. На одних триває будівництво, а на інших – уже є споруди.

 

 

А ще у власності Сопова ми відшукали п’ять великих квартир в одному будинку по вулиці Яблуневій у Києві. Зареєстровані вони в один день та одним нотаріусом. Досить амбіційно, як для людини, що займається роздрібною торгівлею поза магазинами. Принаймні так написано в реєстраційних документах Сопова.

 

 

Що відомо про Ярослава Сопова окрім його бізнесової кооперації з Лагутіною? Раніше чоловік значився у засновниках товариства "АРКТИКА", де фіндиректором була саме Лагутіна. За реєстром підприємців прописаний у сусідній квартирі з податківицею. Та й узагалі, за віком підходить для її брата. Однак є ще один факт, що зближує Сопова і родину Лагутіних, це однаковий мобільний номер телефону, вказаний у реєстраційних даних чоловіка, сина Злати Лагутіної та Ярослава Сопова – 0674071199. Як можуть всі троє користуватися ним одним? Загадка.

 

 

Злата Лагутіна з 2008 року володіє автомобілем MAZDA CX-7 та з 2012-го автівкою TOYOTA CAMRY. Вартість обох – замовчана. Водночас чоловік Геннадій Володимирович пересувається позашляховиком LEXUS GX 460. А Ярослав Сопов нещодавно також зареєстрував на себе новеньку TOYOTA CAMRY.

 

 

Злата Лагутіна була заступницею скандально відомої Людмили Демченко в столичній податковій. Звісно, якщо оцінювати винятково статки самої Лагутіної – то вони доволі скромні. Однак наявність близької людини – Ярослава Сопова з численним нерухомим майном без чітко позиціонованого бізнесу вимагає перевірки органами контролю в процесі її переведення до новоствореної податкової служби.

 

Copyright © 2021 Автомайдан