(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Поновити на посаді екс-очільника київської міліції вимагали псевдоактивісти з однієї політичної партії.

 

17 червня 2015р.

 

 

Відкрите звернення до Президента України з вимогою поновити на посаді екс-очільника київської міліції Олександра Терещука підписали члени однієї політичної партії, за списком якої йшов кримінальний авторитет Вова "Морда" (Володимир Дідух), що за інформацією ЗМІ "кришує" нелегальний видобуток бурштину.

 

Нагадаємо: 10-го червня сталася, практично, безпрецедентна подія: за повідомленнями ЗМІ під Адміністрацією Президента "мітингували" близько 150 представників різних "громадських організацій" з вимогою ПОНОВИТИ на своїй посаді екс-очільника київської міліції Олександра Терещука, якого було звільнено напередодні.

Ще раз, хто не зрозумів: громадські "активісти"(!) вимагали поновити на посаді звільненого напередодні головного міліціонера Києва :) Дивина та й годі, правда?

 

Деякі представники ЗМІ написали, що у цьому дійстві взяли участь і активісти "Автомайдану", але ми цю інформацію відразу спростували в офіційній заяві.

 

Проаналізувавши список підписантів того звернення, вдалося встановити, що п'ятеро з них були кандидатами в народні депутати на минулих виборах у 2014р. за списком однієї політичної партії, а саме "Громадянський рух України" (в результаті партія набрала 0.08% голосів виборців та посіла почесне 25-е місце з 29).

 

Передвиборчий cписок партії тут: http://galinfo.com.ua/news/172269.html

 

Цікаво, що під 11-м номер цієї партії також балотувався і відомий кримінальний авторитет Вова "Морда" (Володимир Дідух), якого пов'язують з "кришуванням" нелегального видобутку бурштину в Житомирській обл.

 

Більш того, один з підписантів, Анатолій Башловка з адвокатського об'єднання "Ти і право" за словами Президента цього ж об'єднання Руслана Ленівського не мав права підписувати звернення від імені організації, бо не є її членом.

 

Ще один з підписантів, Оленченко Олександр, вказав, що він є головою ГО "Рада Адвокатів України", але такої громадської організації не існує. Можете самі перевірити в реєстрі громадських об'єднань: http://rgo.informjust.ua

 

Є Всеукраїнська громадська організація "Рада адвокатів України", але там про такого члена також вперше чують, не кажучи вже про "голову"))))

 

Тому прохання до всіх і, в першу чергу, до представників ЗМІ бути пильними та не поспішати з заголовками щодо участі псевдоактивістів Автомайдану в різноманітних сумнівних акціях.

 

Всі наші анонси акцій ми публікуємо на своїх офіційних сторінках у соцмережах:

 

ФБ - https://www.facebook.com/automaidan

Твіттер - https://twitter.com/Auto_Maidan

 

та на нашому сайті - http://automaidan.org.ua

 

Зараз різноманітні шахраї намагаються спекулювати ім'ям Автомайдану, тому просимо Вас перевіряти інформацію щодо участі наших активістів в акціях за номером гарячої лінії: (093) 955-56-44

 

Будемо вдячні за поширення цієї інформації!

 

 

ГО "ВО "Автомайдан"

Copyright © 2019 Автомайдан