(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Одіозного кандидата на посаду аудитора НАБУ

Петроса Клерідеса підтримав фейковий Автомайдан.

 

22 травня 2017р.

 

 

Наприкінці минулого тижня з подивом дізналися, що вже відбулися співбесіди робочої групи від Кабінету Міністрів з кандидатами в аудитори НАБУ за урядовою квотою.

 

Як писав Віталій Шабунін, прикметно, що співбесіди з кандидатами можна було б відвідати громадськості, і графік їх проведення було опубліковано на сайті Кабміну ще 16-го травня, як виявилося, але знайти його можна було лише за прямим посиланням; просто ж зайшовши на сайт Кабміну дану інформацію неможливо знайти ані в анонсах, ані в новинах, ані у відповідному розділі "Проведення конкурсів".

 

Ще більшим було наше здивування, коли ми переглянули список осіб, які були рекомендовані Кабміну на посаду аудитора НАБУ різноманітними організаціями.

 

Виявилося, що одного з кандидатів, а саме скандального екс-генерального прокурора Кіпру Петроса Клерідеса рекомендували такі громадські організації, як "Автомайдан Київ", "Антикорупційний комітет Майдану" та громадська спілка "Гідність".

 

Екс-генпрокурор Кіпру Петрос Клерідес, кандидат в аудитори НАБУ за квотою Кабміну. Фото - alamy.com

 

У 2013р. Клерідес був змушений піти у відставку з посади генпрокурора у зв'язку зі скандалом, який розгорівся після того, як він публічно визнав, що зловживав службовим становищем задля звільнення свого сина від відповідальності за водіння в нетверезому стані.

 

Що ж стосується громадських організацій, які рекомендували Кабміну Клерідеса, то про одну з них, а саме про фейковий "Автомайдан Київ" і його "лідерів" Дмитра Карпа та Катерину Кувіту, які полюбляють брати участь у замовних акціях протесту під виглядом "автомайданівців", ми вже неодноразово писали раніше, за що вони і потрапили до нашого Blacklist.

 

 

Громадська спілка "Гідність", яка також рекомендувала Клерідеса - це ще одна кишенькова організація того ж Дмитра Карпа.

 

 

А керівником третьої громадської організації "Антикорупційний комітет Майдану" є його знайомий Олексій Ісаєв.

 

 

За інформацією ж Віталія Шабуніна, кандидатуру кіпріота Петроса Клерідеса на аудитора НАБУ лобіює народний депутат від БПП, член Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя, а також неофіційний "смотрящій" від Адміністрації Президента за прокуратурою і судами Олександр Грановський, який за його ж словами "особисто знайомий практично з усіма учасниками юридичного ринку Кіпру" і "зробив усе можливе" для організації офіційної зустрічі Генерального прокурора України Юрія Луценка з наступником Петроса Клерідеса, діючим Генпрокурором Кіпру Костасом Клерідісом у вересні минулого року.

 

 

Тому швидше за все Банкова в особі пана Грановського тепер вже руками фейкової "громадськості" знову намагається протягнути на посаду аудитора НАБУ свого ручного кандидата цього разу вже за квотою уряду, адже делегувати від Верховної Ради іншого свого одіозного кандидата Найджела Брауна після акцій протесту громадськості, спротиву Антикорупційного комітету Верховної Ради і заяв західних партнерів та дипломатів, їм з декількох спроб так і не вдалося.

 

Завданням же активних громадян, хто проти перетворення чи не єдиного справжнього антикорупційного органу в державі в ручного песика "будочників" з Банкової, є те, щоб зробити все можливе, аби цього не допустити, тим більше, коли даної мети намагаються досягти в тому числі брудними руками псевдо-громадськості.

 

Copyright © 2020 Автомайдан