(093) 955-56-44

 

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

Як голова Київського апеляційного адмінсуду Андрій Горяйнов проходив кваліфікаційне оцінювання у ВККС.

 

Роман Маселко

 

 

23 квітня 2016р.

 

 

Історія про те, як голова Київського апеляційного адміністративного суду Андрій Горяйнов проходив кваліфікаційне оцінювання у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.

 

Відповідно до даних ВККС, Андрій Миколайович та його колишня дружина користуються будинком площею 427м² та земельною ділянкою під цим будинком. У його ж декларації дана інформація відсутня. За класикою жанру все це добро належить не йому, а його "колишній тещі". Ну і з дружиною він, звичайно, розлучений :)

 

Спочатку суддя заявив, що не знає про що мова, але виявилося, що він та його колишня дружина мають довіреності на розпорядження цим майном терміном дії УВАГА до... 2061 та 2078 року (sic!!!).

 

Але суддя не розгубився і одразу "розвіяв" усі сумніви - мовляв інформація отримана ВККС та НАБУ... злочинним шляхом(!), а тому пояснювати він нічого не буде :)

 

Щодо автомобіля, то він заявив, що сам користується лише службовим автомобілем, а стосовно дружини - не знає :))) А про автомобіль Lexus, який виплив з довіреностей, відповідь одна - інформація отримана "незаконно" і не має відношення до кваліфікаційного оцінювання :)

 

ВККС оголосила перерву у вирішенні питання стосовно цього судді для додаткового вивчення його досьє.

 

Давайте допоможемо ВККС розібратися. Може даремно ВККС має претензії до чесного судді? Може він і справді не має жодного відношення до цього будинку? Не живе з колишньою дружиною і нічого не знає про майно тещі. Треба перевірити.

 

Якщо хтось має інформацію, що може допомогти встановити істину - повідомляйте. А судді рекомендую запросити громадськість і показати, де він живе і на чому їздить. Він же ж хоче, щоб суддям довіряли - чудовий шанс спростувати усі підозри і допомогти підняти рівень довіри. Поки ж він лише допоміг його опустити.

 

P.S. Виявляється, Горяйнов проявився, ще працюючи у Печерському суді. Тоді він був суддею по дуже резонансній справі стосовно 1+1. Він визнав укладеним договір купівлі акцій 1+1 на підставі УСНОЇ домовленості, яку заперечував продавець.

 

P.P.S. Від себе - респект ВККС. Я дуже скептично ставлюсь до кваліфікаційного оцінювання і вважаю це паліативом. Але такі факти дають надію, що хоча б частина недоброчесних суддів буде відсіяна чи "засвічена".

 

Окреме прохання від Автомайдану: хто знає, де саме знаходиться незадекларована хатинка на 427 квадратів  ̶к̶о̶л̶и̶ш̶н̶ь̶о̶ї̶ ̶т̶е̶щ̶і̶ Андрія Горяйнова, прохання нам повідомити на електронну пошту - automaidanoffice@gmail.com чи за тел. - (093) 955-56-44

 

Дрон Автомайдану вже готовий вилітати :)

 

Copyright © 2020 Автомайдан