Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан»

Судова реформа

Контакти

Підтримати

Приєднатися

Про нас

Головна

 

Публічна відповідь кандидатці на посаду заступника керівника апарату ВАС Оксані Літвіновій.

 

23 липня 2019р.

 

 

12 липня громадські організації Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”, Центр протидії корупції, Фундація DEJURE та Трансперенсі Інтернешнл Україна звернулися до Вищої ради правосуддя та Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя із закликом провести новий конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

 

Посада заступника керівника апарату є однією із ключових у Вищому антикорупційному суді, адже надає доступ до конфіденційної інформації та розпорядження фінансовими ресурсами суду.

 

Перемогу у конкурсі на посаду здобула Оксана Літвінова, яка раніше очолювала апарат Апеляційного суду Київської області, де незаконно нараховувала собі та своєму заступнику премії у розмірі до 400%. Окрім того, кандидатка приховала активи чоловіка у своїй електронній декларації за 2018 рік.

 

З огляду на цю та іншу публічну інформацію громадські організації закликали не призначати Літвінову на посаду та оголосити новий конкурс.

 

Згадану в заяві організацій та публікації на сайті ЦПК інформацію Оксана Літвінова назвала надуманою, а наші джерела сумнівними.

 

Ми вирішили відповісти пані Літвіновій публічно, розписавши кожен пункт.

 

Copyright © 2021 Автомайдан