Недоторканість з С.Клюєва або ПЕРЕВИБОРИ!

 

Завтра, 2-го червня, о 9:00 Автомайдан спільно з Центром Протидії Корупції проведе акцію "Недоторканість з С.Клюєва або ПЕРЕВИБОРИ!" під стінами Верховної Ради України, яка затягує зняття недоторканості з нардепа Клюєва, екс-власника Межигір'я та головного поплічника Януковича!

 

Ми будемо вимагати винести на голосування питання про зняття недоторканості з Сергія Клюєва або, в разі відмови, готуватися до перевиборів!

Ні будинку-монстру на Подолі!

 

Завтра, 27-го травня, о 12:00 в Господарському суді м.Києва (вул.Богдана Хмельницького, 44Б) буде вирішуватися доля сумновідомого 13-ти(!) поверхового будинку-монстра, який всупереч всім законам, нормам, стандартам та здоровому глузду в історичному центрі Києва на Подолі (вул.Нижній Вал, 27-29) продовжує будувати компанія ТОВ "Пателі Лізинг"!

27-го травня розпочнеться чергове судове засідання у справі командира 1-ї роти беркуту Добровольського.

 

Завтра, 27-го травня, о 17:00 розпочнеться чергове судове засідання у справі командира 1-ї роти беркуту Добровольського, який разом зі своїми підлеглими в ніч на 23-є січня 2014р. напали на активістів Автомайдану на вул.Щорса та Кріпосному.

Автомайдан шукає коучів з розробки стратегії для організації!

 

За сприяння ІСАР "Єднання" Автомайдан оголошує тендер на експертний супровід розробки стратегічного плану для нашої організації.

 

Деталі та вимоги до кандидата за посиланням: http://goo.gl/H5WDsP

Захисти Одесу! | 2.05.2015

 

УВАГА! З метою захисту правопорядку Автомайдан організовує патрулювання Одеси 2-го травня на річницю провальної спроби сепаратистів захопити владу в місті. Наша мета в ці дні - запобігти можливим провокаціям від проплачених залишків сепаратистів, які все ще сподіваються дестабілізувати ситуацію в місті до 9-го травня.

Завтра, 30-го квітня, розпочнеться судове засідання у справі командира 1-ї роти беркуту Добровольського.

 

Завтра, 30-го квітня, о 12:15 розпочнеться судове засідання у справі командира 1-ї роти беркуту Добровольського, який разом зі своїми підлеглими в ніч на 23-е січня 2014р. напали на активістів Автомайдану на Щорса та Кріпосному.

Copyright © 2021 Автомайдан